Terapie těla MoNa

RNDr. Ivany Cikánkové

    Jmenuji se Ivana Cikánková. S čínskou medicínou jsem se poprvé seznámila v roce 2000. Tenkrát jsem vyhledala pomoc čínského terapeuta při léčbě atopického ekzému mé dcery. Ekzém z života mé dcery úplně nevymizel, ale díky čínské medicíně se hodně zmírnily jeho projevy. Proto jsem se začala ve svém volném čase  o čínskou medicínu zajímat. Líbilo se mi na ní, že nemoc nevidí  izolovaně. Naopak lidské tělo vnímá jako vzájemně propojený energetický systém a podle toho k němu přistupuje.

     Nakonec jsem na 1.škole Tradiční čínské medicíny v Praze  vystudovala  čtyřletý studijní obor  akupunktura.  Při studiu jsem se seznámila i s dalšími metodami - masáže, tuina, baňkování, moxování, fytoterapie, dietetika. Od roku 2013  provozuji vlastní praxi a i nadále se v tomto oboru vzdělávám.

    Pokud máte zájem o moji péči, ozvěte se. Ráda se s Vámi seznámím. Budete pozváni na úvodní konzultaci. Na jejím základě Vám nesdělím  konkrétní název nemoci, ale zaměřím  se na určité stavy nerovnováhy, které se ve Vašem  těle projevují. A  díky tomuto zjištění se pokusíme společně tento stav změnit nebo aspoň zmírnit. 

 

 

Kontakt

MoNa kosmetické studio a terapie těla 769 01 Holešov - Všetuly Ovocná 374 (blízko fotbalového hřiště)
IČO 87588129
Martina Navrátilová- Kosmetické studio
IČO 87588129
t. č. 608 631056

RNDr. Ivana Cikánková - Terapie těla- čínská medicína
IČO 64426891
t. č. 775 757 092
1martina.navratilova@seznam.cz cikankovai@seznam.cz